Přihlášení / registrace

Zásilku pošleme dopravní společností DHL, PPL nebo Top Trans. Dopravce doručuje zpravidla následující den. Při objednávce přepravy uvedeme podmínku AVIZOVAT předem – tzn. dispečer nebo řidič Vám bude volat a informovat Vás o tom, že jsou připraveni Vám zásilku doručit ( do poznámky píšeme " Volat 2 hodiny před doručením"). Pokud si budete přát, můžeme poslat i telefon na dopravce. V případě zájmu můžete dispečerovi nebo řidiči zavolat a informovat se o plánovaném termínu doručení.

Přijede auto s hydraulickým čelem, řidič složí kamna na zem a na paleťáku, je doveze na místo, kam až se s paleťákem dostane. Upozorňujeme, že vzhledem k hmotnosti palety, nebude schopen překonávat překážky nebo schody. 

Upozorňujeme, že příjemce je povinen kamna v přítomnosti dopravce rozbalit a zkontrolovat, že v průběhu dopravy nedošlo k jejich poškození.Při převzetí kamen zkontrolujte neporušenost obalu. Důrazně doporučujeme kamna rozbalit a zkontrolovat v přítomnosti řidiče – zjednoduší se tím případná reklamace , pokud by došlo v průběhu přepravy k poškození výrobku. Dopravci na dodatečné reklamace reagují oprávněným argumentem, že si zákazník poškození výrobku mohl způsobit další manipulací.

Doprava zdarma platí po celé ČR. Při nákupu do 5000Kč s DPH je účtován poplatek za dopravu 250 Kč.