Přihlášení / registrace

Právní doložka

Tyto stránky byly vytvořeny výlučně s cílem informovat uživatele o výrobcích a službách firmy ABX Rumburk. Provozovatel webu není výrobcem, ale pouze prodejcem výrobků uvedené firmy. Jakékoliv obchodní využití uvedených dat je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele vyloučeno. Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze obecného charakteru.

Odpovědnost

Provozovatel webu upozorňuje, že informace na webových stránkách jsou zčásti přebírány od třetích stran, mohou obsahovat věcné a technické nepřesnosti a mohou být z důvodu technického vývoje aktualizovány bez předchozího upozornění. Provozovatel webu abx-kamna.cz může kdykoliv bez předchozího upozornění změnit produkty uvedené na svých stránkách.

Provozovatel webu nenese vůči jiné straně odpovědnost za přímé, nepřímé, mimořádné nebo jiné následné škody, způsobené použitím informací z jeho webových stránek, včetně ušlého zisku, vynaložených nákladů, přerušení činnosti a dalších škod. Informace uvedené na webových stránkách nelze interpretovat jako prohlášení o vhodnosti výrobků a služeb pro některý konkrétní účel.

Autorská práva

Prezentace a obsah těchto stránek vytvářejí celek chráněný platnými zákony o intelektuálním vlastnictví, jehož majitelem je provozovatel webu. Jakákoliv reprodukce a/nebo prezentace jeho obsahu, částečná nebo celková, nemůže být provedena bez předchozího písemného souhlasu provozovatele.

Veškeré texty, fotografie, ilustrace, ikony, i základní údaje jsou výlučným vlastnictvím firmy ABX Rumburk s.r.o. nebo provozovatele těchto stránek a jako dílo jsou chráněny autorským zákonem.

Veškerá práva k autorskému dílu jsou vyhrazena. Jeho reprodukce i jakýkoli jiný způsob užití jsou zakázány, s výjimkou případů, kdy bylo uděleno výslovné svolení.

Zavoláme vám zpět!

Pošlete nám vaše telefonní číslo a my se vám ozveme zpět.

Zaujala Vás kamna ABX?

Pokud Vás zaujala naše nabídka krbových a kachlových kamen ABX, budeme rádi, když nás budete kontaktovat. V Oprechticích u Ostravy provozujeme také vzorovou prodejnu, kde máme vystaveny nejprodávanější typy kamen a kde se Vám můžeme osobně věnovat. Kupte kvalitní české kamna, kamna ABX! www.ABX-KAMNA.cz

© Copyright 2006 - 2021 ABX - KAMNA.cz - česká krbová kamna ABX Rumburk
Provozovatel P. Vávra, webdesign V.Kolek, grafický návrh ŽITNÍK CREATIVE